Brugge’de Nerede Kalınabilir? Konaklama Alternatifleri

Paylaş

Brugge’da otel fiyatları ortalama bir değere sahiptir. Zaten şehir çok küçük olduğu için tüm oteller birbirine son derece yakındır ve hemen hemen hepsinden yürüyerek turistik yerlere gidilebilir. Bu nedenle Brüksel’de kalıp Brugge’a sırf gezi amaçlı gelmek çok mantıksız olmayacaktır. Yine de bir iki gününü Brugge’da geçirmek isteyenler mutlaka St. Christopher’s Inn Hostel’e bakmalıdırlar. Özellikle bira, müzeler ve tarihi geziler ile ilgilenenler için çok uygun bir yer olacaktır. Elbette bir hostel olduğu için tanımadığınız kişiler ile aynı odada kalmanız gerekebilir. Fakat gecelik kişi başı 15-20 euroluk fiyatları ile bulabileceğiniz en uygun fiyatlı ve temiz yerlerden birisidir. 2015 yılında en çok tercih edilen Brugge Hostel’i seçilmiştir.

Hostel 28 ise, tarihi Brugge merkezi üzerinde bulunan konumu nedeniyle mükemmel bir deneyim sunmaktadır. Fiyatları diğer cadde otellerine göre oldukça uygun olan bu otelde ortak banyolu çift kişilik bir odada 60 euroya kalmak mümkündür. Üstelik odaları tanımadığınız kişiler ile paylaşmanız gerekmez.

Leonardo Hotel Brugge’da şehir merkezinin biraz dışında bulunan oteller arasındadır. Araba veya taksiyle şehir merkezine 10 dakika mesafede olan bu otel, havuz, yemek ve kahvaltı gibi hizmetler sunması nedeniyle tercih edilebilir. Ayrıca Leonardo Hotel zincirine bağlı olduğundan hizmet kalitesinde belirli bir standartları vardır. Ön rezervasyon ile 60-70 euroya, normal zamanlı gidildiğinde ise 75-80 euroya kalınabilir.

Vize ve vatandaşlık almak, oturum izni, çalışma vizesi, yurt dışında doğum gibi konularda detaylı bilgiler vermeyi amaçlıyoruz. Bu alanlarda yardıma ihtiyacı olanları elimizden geldiğince detaylı şekilde bilgilendiriyor ve yorumlar kısmından sorularınızı alıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir